Üretici Firmalar
Awareness Technology, Inc.
Ünvan
Awareness Technology, Inc.
Ülke
2325 SW Martin Highway, Palm City, Florida, 34990 USA
Alan

Awareness Technology , ürünler öncelikle IVD'de, aynı zamanda yaşam bilimi araştırmalarında, gıda güvenliğinde, veterinerlik ve çevre uygulamalarında kullanılır. İmmünokimya Biyokimya ve Elektrolitlerde uzmanlaşan Awareness Technology, kalite, güvenilirlik ve ekonomiye önem vererek otomatik ve yarı otomatik sistemler üretmektedir. Ürünler arasında kimya analizörleri, rutin sağlık taraması için ekipman ve ayrıca alerji, otoimmün ve bulaşıcı hastalık testleri bulunur.

BioVendor – Laboratorni medicina a.s.
Ünvan
BioVendor – Laboratorni medicina a.s.
Ülke
Karasek 1767/1 621 00 Brno Çek Cumhuriyeti
Alan

1992'den beri BIOVENDOR, Çek ve Slovak pazarlarında çok çeşitli in vitro teşhis ve klinik ürünleri dağıtmaktadır. Kaliteye verilen önem, kişisel yaklaşım ve maksimum müşteri desteği, BIOVENDOR'un iç pazarda lider bir oyuncu olmasını sağlamıştır. BIOVENDOR, immünokimyadan klinik biyokimya, hematoloji, mikrobiyoloji ve moleküler biyolojiye kadar eksiksiz bir IVD yelpazesi sunar.

Calbiotech
Ünvan
Calbiotech
Ülke
1935 Cordell Court, El Cajon, CA 92020, ABD
Alan

Calbiotech, hormon, otoimmün bozukluklar, kanser, bulaşıcı hastalıklar ve çok daha fazlası için spesifik testler dahil olmak üzere insan ve hayvan araştırmaları için kapsamlı bir ELISA ve CLIA testleri yelpazesi ile immünolojik test geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Web Sitesi
Cayman
Ünvan
Cayman Chemical
Ülke
1180 East Ellsworth Road Ann Arbor, Michigan 48108 AMERİKA
Alan

Merkezi Michigan, Ann Arbor'da bulunan Cayman Chemical Company, dünya çapındaki bilim insanlarına insan ve hayvan sağlığını geliştirmek için gerekli kaynakları sağlıyor. Cayman, yüksek kaliteli biyokimyasallar, tahlil kitleri, antikorlar ve rekombinant proteinler üretir ve özel kimyasal sentez/analiz, tahlil geliştirme/tarama ve ilaç keşfi için sözleşme hizmetleri sunar.

CLOUD CLONE CORP. (USCN)
Ünvan
CLOUD-CLONE CORP. (USCN)
Ülke
Wuhan, Hubei 430056, PRC
Alan

CLOUD-CLONE CORP. (USCN) Çinde bulunan moleküler biyoloji ve immünoloji odaklı bir araştırma ve deneysel geliştirme şirketidir, Ana işi, tahlil reaktifi üretimi, analiz ekipmanı imalatı ve hayvan deneyleri için hizmettir.

Web Sitesi
BÜHLMANN
Ünvan
BÜHLMANN Laboratories AG
Ülke
Baselstr. 55 4124 Schönenbuch İsviçre
Alan

BÜHLMANN, BÜHLMANN fCAL® ELISA, kantitatif Quantum Blue® Calprotectin hızlı testleri ve yeni immüno-türbidimetrik BÜHLMANN fCAL® turbo testi ile en geniş kalprotectin ürün yelpazesini sunarak birkaç yıl içinde ana kalprotectin şirketi haline geldi. Güvenli ve temiz dışkı örnekleme ve ekstraksiyon CALEX® Cap cihazıyla birlikte sürekli olarak kendini güncellemektedir. Akıllı telefon tabanlı evde test çözümü olan IBDoc® calprotectin ile BÜHLMANN, hastalara calprotectin izlemeyi getiriyor.

DiaMetra Srl Unipersonale
Ünvan
DiaMetra Srl Unipersonale
Ülke
Via Pozzuolo, 14 06038 Spello – Perugia İtalya
Alan

DiaMetra, manuel immünolojik testler konusunda uzmanlaşmış, önde gelen küresel bir laboratuvar çözümleri sağlayıcısıdır. Ürünler, klinik teşhis, temel ve translasyonel araştırmalarda çalışan insanlara bilimlerini hayata geçirmelerinde yardımcı olur.

Web Sitesi
CUSABIO TECHNOLOGY LLC
Ünvan
CUSABIO TECHNOLOGY LLC
Ülke
Wuhan Hi-tech Medical Devices Park, Building B11, #818 Gaoxin Road, Donghu Hi-Tech Development Area, Wuhan, Hubei Province 430071 ÇİN
Alan

CUSABIO, araştırma, üretim ve satışı bir arada sunan bir Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşudur. 14 yıllık çabanın ardından CUSABIO, dünya çapındaki araştırmacılar için iyi bir ortak haline geldi. Cusabio, kanser, hücre biyolojisi, immünoloji, sinirbilim, epigenetik vb. araştırma alanlarındaki küresel müşterilere 60.000'den fazla onaylanmış antikor, 8.000'den fazla rekombinant protein, 660'tan fazla sitokin ve binlerce ELISA kiti sağlamaya kendini adamıştır. Her türlü Cusabio ürünü, çeşitli bilimsel araştırma alanlarında müşterilerin farklı taleplerini karşılamak.

Web Sitesi
Dia Lab Services Srl
Ünvan
Dia Lab Services Srl
Ülke
via del Mare, 131 – 00071 – Pomezia (RM) İTALYA
Alan

Dia Lab Services Srl, 2013 yılının sonlarında Radim Spa tarafından yürütülen faaliyetlerin bir kısmını devralmak ve yeniden başlatmak amacıyla kurulmuş bir İtalyan şirketidir.Radim Group, in vitro teşhis sistemleri pazar sektöründe faaliyet gösteren ana İtalyan kuruluşlarından birini temsil etmektedir. Grup, Allergoloji, Enfeksiyoloji ve Endokrinoloji alanlarında yaklaşık 30 yılda lider olmayı başarmıştır.Grup, yalnızca araştırma ve geliştirmede değil, aynı zamanda analitik ve analitik öncesi aşamaların otomasyonunda kullanılan araç ve sistemlerin tasarımı ve uygulanmasında da dinamik olmuştur, Next Level S.r.l. (SEAC aletleri).

Dia.Pro Diagnostic Bioprobes s.r.l
Ünvan
Dia.Pro - Diagnostic Bioprobes s.r.l
Ülke
Via Giosuè Carducci, 27 20099 Sesto San Giovanni Milano -İtalya
Alan

Firma , 1996 yılında Milano (İtalya) ‘da kurulmuştur. Bulaşıcı hastalıkların teşhisi ile ilgili , 30 yılı aşkın uluslararası deneyim, uzmanlık ve özellikle Hepatit,TORCH,Serolojik Elisa Kitleri ve Real Time PCR Kitleri ile güvenilir bir isme sahiptir.

Web Sitesi
DIAsource ImmunoAssays® S.A
Ünvan
DIAsource ImmunoAssays® S.A
Ülke
Rue du Bosquet, 2 | 1348 Louvain-la-Neuve Belçika
Alan

DIAsource ImmunoAssays® S.A. (BioVendor Group şirketi), IVD'de (kitler ve enstrümantasyon) 30 yıldan fazla deneyime sahip Belçika merkezli uluslararası bir şirkettir. 30 yılı aşkın bir süredir RIA işinde ve yüzlerce müşterisiyle DIAsource, bu alanda bir dünya lideri haline geldi ve müşterilerini sürekli destekleme taahhüdü ile standartları belirledi. Aynı özveri ve bağlılıkla DIAsource, ELISA pazarına BioVendor Group tarafından satın alındığından beri genişletilen 200'den fazla ELISA ürününden oluşan bir portföy sunmaktadır.

DRG International, Inc
Ünvan
DRG International, Inc
Ülke
841 Mountain Avenue Springfield, NJ 07081 ABD
Alan

DRG International, Inc. 110'dan fazla ülkede distribütörleri bulunan lider bir klinik teşhis ve araştırma ELISA üreticisidir. DRG aynı zamanda İmmünoassays ve Clinical Chemistry için tam otomatik bir analizör olan DRG:HYBRiD-XL®'in de üreticisidir. 1970 yılında kurulan DRG International, Inc., teşhis ve araştırma topluluklarına eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır.

DYNEX® Technologies
Ünvan
DYNEX® Technologies
Ülke
14340 Sullyfield Circle Chantilly, VA 20151-1621 ABD
Alan

60 yılı aşkın bir süre önce kurulan DYNEX® TECHNOLOGIES, Inc., tam otomatik ELISA mikroplaka iş istasyonları, laboratuvar cihazları ve ilgili sarf malzemeleri ve aksesuarlarının önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir .Gelişmiş algılamayı, tam otomatik numune işleme ile sorunsuz bir şekilde bütünleştirir.

Elabscience Biotechnology Inc.
Ünvan
Elabscience Biotechnology Inc.
Ülke
Building B18, 2nd Phase of Biomedical Park, 858 Gaoxin Road, Donghu Hi-Tech Development Area Wuhan,Hubei ,ÇİN
Alan

Elabscience, yaşam bilimleri topluluğu için immünodiagnostik teknolojide uzmanlaşmıştır. Elabscience, Ar-Ge ve üretim için eksiksiz bir platforma sahiptir. Aynı zamanda Elabscience, deney sonuçlarınızı daha tutarlı ve kesin tutmaya çalışarak her ürün için kendi QC'sine sahiptir. Kesintisiz çaba ve geliştirme sayesinde müşterilerimiz tüm dünyada 100'den fazla ülkeye yayılmıştır. Elabscience ana ürünleri, Rekombinant Proteinler, Peptitler, FCM Antikorları, Antikorlar, ELISA Kitleri, CLIA Kitleri, Etiketleme Kitleri, Metabolizma Test Kitleri, Diğer Reaktifler, Gıda Güvenliği Kitleri, Kromatografik Ortamlar, Hücre Kültürü Ürünlerini kapsar.

Zentech
Ünvan
Zentech
Ülke
LIEGE Science ParkAvenue du Pré-Aily 10, 4031 Liège, Belçika
Alan

ZenTech, öncelikle endokrinoloji alanında testler geliştirmeye adanmış bir şirket olan Liège, Techland'in ilk yan ürünlerinden birinden geldi. 1988'de Techland, İtalyan şirketi RADIM'in şubesi oldu ve bu şirket için In Vitro Diagnosis (IVD) ve daha özel olarak RIA (Radyo İzotopik Testler) konusunda uzmanlaşmış bir araştırma ve üretim merkezi olarak tanınacak. Hızlı büyümeye yanıt verebilmek için yeni üretim altyapısı oluşturuldu.

Web Sitesi
Shanghai Sunred Biological Technology Co., Ltd
Ünvan
Shanghai Sunred Biological Technology Co., Ltd
Ülke
No.6497, hutai Road,Baoshan District,Shanghai,China shanghai, Shanghai ÇİN
Alan

SRB Araştırma Merkezi, uzman laboratuvarları ve uzman teknik ekibi ile hem antijen hem de antikor hizmetleri sunmaktadır. SRB antikorları, kromatin kontrolü ve asetilleyici sinyal yolu gibi birçok alanda kullanılmıştır; apoptoz; hücre sinyali iletimi; transkripsiyonel düzenleme; hücre fagositleri; fosforilasyon; görünür genetik; metilasyon; asetilasyon;glikosilasyon; hücre fonksiyonu ve hastalık. IHC—Immunohistochemistry, Enzim immunoassay reaktifleri ve ELISA Kitleri, deneysel denekleriyle araştırmacılar için çok değerli zaman tasarrufu sağlar.

ELITechGroup Inc. (GONOTEC)
Ünvan
ELITechGroup Inc. (GONOTEC)
Ülke
370 West 1700 South Logan Utah, UT 84321 ABD
Alan

ELITechGroup, klinik kimya, mikrobiyoloji, moleküler teşhis, hematoloji, sitoloji ve ter testi sistemleri için in vitro teşhis ekipmanı ve reaktiflerinin dünya çapında üreticileri ve distribütörlerinden oluşan özel bir gruptur. Misyonumuz, laboratuvarları daha kısa sürede, doğrulukla daha fazlasını yapma konusunda güçlendirerek hastalar için hızlı ve doğru tedavi süreci sağlamak için hasta bakımını iyileştirmektir.

GA Generic Assays GmbH
Ünvan
GA Generic Assays GmbH
Ülke
Ludwig-Erhard-Ring 3 15827 Dahlewitz/Berlin Almanya
Alan

Şirket öncelikle otoimmün hastalıkların ayırıcı tanısına yönelik ürünlere odaklanmaktadır. GA'daki en yeni gelişmeler, antikor spesifikliğinin farklılaşması ve doğrulanması için tarama için hücre bazlı immünofloresan ve antijen kaplı mikropartiküllerin devrim niteliğinde bir kombinasyonu olan CytoBead® Testleridir. Bu tek aşamalı serum testi yöntemiyle, şu anda kullanılan iki aşamalı işleme kıyasla, tıbbi laboratuvar sürecinin tamamen yeni bir organizasyonu mümkün kılınmıştır.

HUMAN Gesellschaft für Biochemica und Diagnostica mbH
Ünvan
HUMAN Gesellschaft für Biochemica und Diagnostica mbH
Ülke
Max-Planck-Ring 21 65205 Wiesbaden Almanya
Alan

HUMAN yaklaşık 50 yıldır sağlık sektöründe hizmet vermektedir. HUMAN'ın başarısı üç sütuna dayanmaktadır: Sürekli büyüyen bir in vitro teşhis ürünleri portföyü, dünya çapında mevcut olağanüstü hizmet, destek ve tedarik yetenekleri ve 160'tan fazla ülkedeki dağıtım ortaklarıyla gelişmiş bir ortaklık kültürü. HUMAN, in vitro teşhis endüstrisinde küresel bir oyuncu olarak kabul edilebilir.

Web Sitesi
Medipan GmbH
Ünvan
Medipan GmbH
Ülke
Ludwig-Erhard-Ring 3 15827 Blankenfelde-Mahlow / OT Dahlewitz Almanya
Alan

Medipan GmbH 1992 yılında kurulmuştur. Şirket, nükleer tıp laboratuvarlarından ortakları ile birlikte tiroid fonksiyon, hastalık ve tümör belirteçlerinin karakterizasyonu için radyoimmunoassaylerin pazarlanması ile başlamıştır. ürün portföyü radyoaktif olmayan testleri ve ayrıca otoimmün tip 1 diyabetli hastalarda bulunan otoantikorları saptamaya yönelik testleri de içerecek şekilde genişletildi. hücre bazlı immünofloresan testleri. AKLIDES® sistemi, otoimmün hastalıkların teşhisi için en eski ve en yaygın laboratuvar prosedürlerinden biri olan immünofloresan yönteminin gelişimine dikkat çekti.

Web Sitesi
NovaTec Immundiagnostica GmbH
Ünvan
NovaTec Immundiagnostica GmbH
Ülke
Waldstrasse 23 63128 Dietzenbach Almanya
Alan

NovaTec Immundiagnostica, esas olarak hem insan hem de veterinerlik pazarları için ELISA teşhis kitlerinin geliştirilmesi ve üretimi ile uğraşmaktadır. Novatec'in ana odak alanı bulaşıcı hastalıklardır. Novatec kitleri bakteriyel, viral ve paraziter hastalıkların teşhisinde kullanılmaktadır. NovaTec Immundiagnostica ürünlerinin dünya çapındaki satışları, tanınmış teşhis şirketleri tarafından ve 60'tan fazla ülkedeki ulusal distribütörlerle işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir.

ORGENTEC Diagnostika GmbH
Ünvan
ORGENTEC Diagnostika GmbH
Ülke
Carl-Zeiss-Straße 49-51 55129 Mainz, Almanya
Alan

Mainz merkezli ORGENTEC Diagnostika, kurulduğu 1988 yılından bu yana laboratuvar otoimmün teşhisi için test sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanmasında dünya pazar lideri olmuştur. ORGENTEC uzman bir üretici olarak, otoimmün hastalıkların (otoimmün hastalık teşhisi) ve enfeksiyon serolojisinin (bulaşıcı hastalık teşhisi) teşhisi için 200'den fazla yüksek düzeyde spesifik ELISA test sisteminin yanı sıra Blot ve immünofloresan testleri geliştirmiştir.

RayBiotech Life, Inc.
Ünvan
RayBiotech Life, Inc.
Ülke
3607 Parkway Lane Suite 200 Peachtree Corners, GA 3009
Alan

RayBiotech, proteomik keşif araçları sağlayan lider bir yaşam bilimleri şirketidir. RayBiotech, 41 ülkedeki endüstri bilim adamları, akademik ve araştırma enstitüleri de dahil olmak üzere RayBiotech müşterilerine dünya çapında mükemmel ürün ve hizmet sunmak olan yaklaşık 150 çalışana sahiptir. RayBiotech, Yaşam Bilimlerinde yenilik ve liderlik yoluyla müşteri başarısını hızlandırmaya kendini adamıştır.

Immundiagnostik AG
Ünvan
Immundiagnostik AG
Ülke
Stubenwald-Allee 8a 64625 Bensheim Almanya
Alan

Immundiagnostik AG çalışmasının odak noktası, tıbbi rutin ve araştırma için yenilikçi immünolojik testler, LC-MS/MS, HPLC, PCR ve diğer analitik tespit yöntemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesidir. Ayrıca Immundiagnostik AG portföyünde çok çeşitli antikorlar ve antijenler bulacaksınız. Yeterlilik testi veya sözleşme geliştirme gibi diğer hizmetler Immundiagnostik AG programını tamamlar.